Microsoft wydaje pasjansa na system iOS oraz Android

pasjansPasjans znany z systemów Windows to chyba najpopularniejsza gra na świecie. Teraz pojawia się ona również na platformach mobilnych. Solitaire Collection od Microsoft jest do pobrania za darmo na Android i iOS’a. Jak sama nazwa wskazuje jest to zbiór, więc będzie można grać w różne odmiany pasjansa. Według Microsoftu jest to pięć najlepszych: Klondike, Spider, FreeCell, Pyramid oraz Tripeaks.

Ponadto Solitaire Collection przychodzi z codziennymi wyzwaniami, które pozwala na mierzenie się każdego dnia we wszystkich pięciu trybach gry. Oferują one różne poziomy oraz odpowiednio dobrane premie i nagrody w zależności od trudności zadania.

pasjans2

Dodatkowo można nawet skorzystać z integracji Xbox Live. Oznacza to, że można zalogować się za pomocą konta Xbox Live lub konta Microsoft Xbox Live, aby zdobywać osiągnięcia i odznaki. Integracja Xbox Live pozwala również graczom rywalizować z przyjaciółmi, a także kontynuować grę na dowolnym urządzeniu iPhone, iPad lub Android, ponieważ postępy w grze są zapisywane w chmurze.

pasjans3

Darmowa wersja Solitaire Collection posiada reklamy, ale Microsoft oferuje również opcję bez reklam, ale dodatkowo trzeba zapłacić. Gra oczywiście jest dostępna też na Windows Phone.

googleplayappstore

Artykuł został wyświetlony od 30.08.2023 już 335 razy.