Ming-Chi Kuo: Apple wyda trzy nowe iPady w tym roku

Najnowszy raport twierdzi, że przygotowuje się do produkcji 10nm chipsetu A11 dla Apple?" style="text-decoration: underline">Apple przygotowuje się do uruchomienia trzech nowych iPadów, a więc mówi to samo co inne doniesienia sprzed kilku tygodni. Tym razem pochodzi on od niezawodnego Ming-Chi Kuo, analityka KGI Securities, którego raporty często się sprawdzają.

Sugeruje on, że Apple pracuje nad trzema modelami iPad Pro – zaktualizowaną wersją 12,9-calowego modelu, 10,5-calowym modelem z wąską ramką i tańszą odmianą 9,7-calowego modelu. wa pierwsze powinien być zasilany przez chipset A10X, czyli ulepszoną wersją układu, który zasila iPhone 7 i iPhone 7 Plus. Najmniejszy z nich ma być napędzany przez A9, czyli chipset znajdujący się w iPhone 6S.

Kuo uważa, że model 9,7-calowy będzie stanowić do 60% ogólnej liczby wysłanych przez Apple iPadów w tym roku. Sprzedaż tabletów Apple ma również spaść o 10 % w stosunku do poprzedniego roku. Kuo uważa również, że nowe modele będą uzyskiwać lepsze średnie ceny sprzedaż, co przełoży się na większe przychody.

Źródło: AppleInsider

Wpis został zobaczony od 30.01.2023 już 865 razy.