Must Deliver – 8-bitowa zręcznościówka

810 aligncenter" src="http://smartfony.org/wp-content/uploads/mustdeliver_logo.jpg" alt="mustdeliver_logo" width="800" height="400" />Nie wiem czy wy również lubicie nieraz powspominać dawne czasy, a jedną z form są gry 8-bitowe. Must Deliver to zręcznościowa gra akcji, w której nasz bohater musi dostarczyć lek na wirusa ZOMBIE. Po drodze czekają na nas zgraje zombie i innych niebezpieczeństw, które próbują zniweczyć nasza misję. Gra dostępna jest do pobrania za darmo w Google Play oraz App Store.

Wszystko w grze toczy się bardzo szybko i trzeba nadążać z niezwykłym refleksem na dziejące się wokół wydarzenia, które mogą przerwać nasze zadanie, czyli dostarczenie paczki z lekiem. Podczas wyprawy warunki atmosferyczne zmieniają się i wpływaja róznie na tempo oraz możliwości pokonania zombie. Musimy niszczyć napotkane stwory, które chcą nas zniszczyć.

https://www.youtube.com/watch?v=OKUmrhQQlNg

Najciekawszą sprawą jest możliwość odblokowania różnych postaci, a są to np. Rocky, kanadyjski policjant, Predator, Indiana Jones czy Terminator. Każdy z boahterów ma różne unikalne moce, których możemy użyć do unicestwienia zombie. Oczywiście jeżeli nie możemy supermocy trzeba będzie w sprytny sposób unikać niebezpieczeństw. Najważniejszą rzeczą jednak jest pozostanie żywym!

Pobierz:

googleplay appstore

Wpis został zobaczony od 11.02.2023 już 445 razy.