Niantic wyjaśnia dlaczego usunięto ślady do tropienia z Pokémon GO

Niantic, deweloper odpowiedzialny za powstanie za Pokémon Go, wyjaśnił, dlaczego dokonał kilku zmian w grze w najnowszej aktualizacji. Aktualizacja usuwa ślady do najbliższych Pokémonów i ograniczona dostęp do usług dla osób trzecich. Niantic stwierdza, że obie zmiany zostały nastawione na poprawę konstrukcji i jakości obsługi gry.

Z postu umieszczonego w serwisie Facebook możemy dowiedzieć się również, że serwery były w stanie obsłużyć masowy napływ użytkowników, którzy zarejestrowali się w grze po jej debiucie na początku lipca.

Pominęliśmy wyświetlanie '3-stopniowej lokalizacji „w celu usprawnienia działania podstawowej konstrukcji. Oryginalna funkcja, choć cieszyła się popularnością wśród wielu osób, była również myląca i nie spełnia naszych podstawowych celów produktu. Będziemy was informować, ponieważ dążymy do poprawy tej funkcji.

Ograniczyliśmy dostęp firm trzecich do naszych serwerów, które zakłócają naszą zdolność do utrzymania jakości usług dla naszych użytkowników i doprowadzenia Pokémon GO do użytkowników na całym świecie.

Pokémon Go nie jest dostępna w największych światowych rynkach, takich jak Brazylia i Indie, a Niantic stwierdził, że pracuje już nad wydaniem w kolejnych krajach.

Duża liczba użytkowników czeka na Pokémon GO na całym świecie i jest … ciekawe … wyzwanie. Ale my jeszcze nie jesteśmy gotowi! Tak, Brazylio, chcemy przybliżyć grę do Ciebie (i wielu innych krajach, gdzie nie jest jeszcze dostępna).

Czytamy wszystkie wasze posty i e-maile i słyszymy frustrację od ludzi w miejscach, gdzie gra nie została jeszcze uruchomiona, ale również od tych, którzy tęsknią za wspomnianymi funkcjami. Chcemy, żebyście wiedzieli, że pracujemy ciężko nad tym, aby gra została wydana w większej ilości krajów.

Warto też dodać, że Z wersji dla iSO usunięto opcję Bettery Saver, która nadal dostępna jest w Pokemon Go na Androida.

Wpis został wyświetlony od 16.02.2024 już 733 razy.