in

Nokia 9 pojawi się latem tego roku. Cena to ponad 3000 złotych

Po powrocie marka Nokia nadal nie zaprezentowała swojego flagowego smartfonu, na który czeka wiele osób. Do tej pory zobaczyliśmy jedynie telefony średniej klasy, które okazały się sukcesem jak pokazuje ich sprzedaż. Nokia nadal jednak nie ma swojego zawodnika, który mógłby się przeciwstawić innym flagowcom jak Galaxy S8, LG G6 czy iPhone.

Według nowego raportu pierwszym flagowcem ma być Nokia 9, która zostanie wydana pod skrzydłami HMD Global. Ma pojawić się w okresie letnim, pod koniec lipca lub na początku sierpnia. Wcześniej mówiło się nawet o czerwcu, ale opóźnienie wynika z problemu z dostarczeniem chipsetu Snapdragon 835 (dotyczy to wszystkich producentów). Taka data premiery Nokii 9 oznaczałaby, że pojawi się ona w podobnym terminie co iPhone 8/iPhone 7S lub ewentualnie Galaxy Note 8.

Z tego samego raportu wynika, że Nokia 9 pojawi się w wielu regionach jednocześnie, ale zależnie od kraju będzie obowiązywała inna cena. Europejska cena ma wynieść około 739 euro, a więc w przybliżeniu 3 200 złotych. W USA natomiast ma ona wynieść 699 dolarów.

Źródło: GizChina

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

0

Comments

0 comments