Nowe Emoji już w drodze – bekon, selfie i wiele innych!

emoji_unicode9 Emoji to chleb powszedni dla każdego użytkownika urządzeń mobilnych. Używamy ich w komunikatorach oraz wszelkich sieciach społecznościowych. Wielbiciele emotikon mogą już zacierać ręce, ponieważ nadchodząca aktualizacja Unicode przyniesie kilka nowych symboli. Ma ona nastąpić w czerwcowym wydaniu. W nowy Unicode 9.0 ma pojawić się 74 nowych emoji. Mają one nawiązywać do aktualnych trendów i być kompatybilne z emotikonami na wszystkich platformach.

Jednak nie od razy po wydaniu Unicode 9.0 będą one także dostępne dla użytkowników iOS i Androida. Nastąpi to po aktualizacji tych platform, aby cieszyć się w pełni nowymi emotikonami.

Dzięki takim stronom jak Emojipedia czy EmojiXpress możemy zobaczyć propozycje jakie mogą pojawić się w nowej 'paczce’. Możemy spodziewać się dodania emotikon po kilka do każdej z kategorii. Powyżej propozycje nowych emoji.

Przeczytaj także: Jak utworzyć utworzyć kącik dziecięcy na Windows Phone" style="text-decoration: underline">kącik dziecięcy na Windows Phone

Ostatnia aktualizacja Unicode 8.0 w 2015 roku przyniosła kilka nowych, fajnych emoji m. in. szampan, burrito czy taco.

Źródło: Unicode.org za AndroidHeadlines

Artykuł został wyświetlony od 02.11.2023 już 261 razy.