Nowe modele myPhone i HAMMER z ekranami 18:9

Nie tylko światowe marki prezentowały swoje urządzenia na tegorocznych targach Mobile World Congress w Barcelonie. Również do tego grona dołączają dwie, rosnące w siłę marki pochodzące z Polski. Trzeba przyznać, że myPhone oraz Hammer przygotowały dość szeroki wachlarz urządzeń. Smartfony trafią na rynek już za kilka miesięcy i zapewne pojawią się w wielu sklepach w całej Polsce.

Wszyscy na targach prezentowali swoje telefony z ekranami 18:9 i wąskimi ramkami, a również polscy przedstawiciele nie mogli tego nie dokonać. Na stoisku myPhone i HAMMER zaprezentowano 5 nowych modeli, które trafią do sprzedaży na przełomie czerwca i lipca. Poniżej przybliżona specyfikacja nowych modeli:

myPhone Pocket 18×9 to zgrabny smartfon do podstawowych zadań z panoramicznym ekranem o przekątnej 5 cali, który wspiera 4-rdzeniowy procesor MediaTek. Za jego długi czas działania odpowiada akumulator 2000 mAh. Model został wyposażony w podwójny aparat główny 5 Mpx+0,3 Mpx, aparat przedni, funkcję DualSIM oraz modem 3G zapewniający dostęp internetu i wszystkich aplikacji. W planach producenta jest również model Pocket 18×9 LTE.

myPhone FUN 18×9 – to również model z pociągłym ekranem (rozdzielczość 5,4 cala). Posiada 4-rdzeniowy procesor, do tego baterię 2500 mAh oraz aparat główny 8 Mpx. Wyposażony jest w GPS, DualSIM, modem 3G zapewniający dostęp internetu i wszystkich aplikacji oraz liczne funkcje przydatne na co dzień: latarkę, radio FM, odtwarzacz MP3. Według zapowiedzi producenta za jego pracę ma odpowiadać Android Oreo GO Edition i może to być pierwszy smartfon z tym systemem na polskim rynku. W planach także jest wersja z LTE.

myPhone Prime 18×9 to 5,5 calowy smartfon z ekranem HD IPS, który wyróżnia elegancka obudowa slim z zaokrąglonym szkłem 2.5D. Model wyposażono w czytnik linii papilarnych, aparat główny 8 Mpx i przednią kamerę 5 Mpx, a także modem 3G i 2 GB pamięci RAM. Za jego długi czas działania odpowiada akumulator 3000 mAh. Bliźniacze urządzenie z LTE, czyli Prime 18×9 LTE, posiada z kolei aparat główny 13 Mpx, a jego płynne działanie wspiera najnowszy system Android 8.0 Oreo.

HAMMER Energy 18×9 to większy brat świetnie znanego i cieszącego się dużą popularnością modelu HAMMER Energy. Również jest pancerny i posiada dużą baterię 5000 mAh. Ma jednak 5,7-calowy ekran HD+ i 13 megapikselowy aparat główny, a także 32 GB pamięci wewnętrznej i 3 GB pamięci RAM dzięki czemu oferuje ponadprzeciętną szybkość i wydajność działania. Model wyposażony jest dodatkowo w czytnik linii papilarnych, NFC, funkcję szybkiego ładowania, powerbank oraz LTE. Pracuje pod kontrolą Androida 8.1 Oreo.

Oprócz wyżej wymienionych smartfonów, firma mPTech na targach pokazała nową markę tabletów SmartView. Należą do niej trzy urządzenia o różnej wielkości SmartView 7, SmartView 8 LTE oraz SmartView 9,6.

News został zobaczony od 09.08.2023 już 789 razy.