Nowe zdjęcie Google Pixel ujawnia wygląd interfejsu na systemie Android 7.1 Nougat

pixel_evleaksJuż w przyszłym tygodniu powinniśmy poznać dwa nowe smartfony od Google. Nie ma wątpliwości, że nową linią, która zastąpi Nexusa, będzie Pixel. 4 października zaprezentowane zostaną dwa nowe urządzenia, których produkcją zajęła się firma HTC – Pixel oraz Pixel XL.

Evan Blass (lepiej znany jako @evleaks) oraz Venture Beat, niejako potwierdzają, że tego dnia zobaczymy właśnie te telefony. Co więcej, Evan Blass ujawnił zdjęcie prezentujące Google Pixel, który będzie mniejszy z tej pary i będzie wyposażony w 5-calowy wyświetlacz 1080p. Jak widzimy na załączony obrazku Pixel posiada interfejs, który nieznacznie różni się od tego, który możemy obecnie zobaczyć na Android 7.0 Nougat, w tym widget G(oogle) oraz przeprojektowane przyciski nawigacyjne, które są teraz „wypełnione”. Oba smartfony mają być dostarczone z niewydanym jeszcze systemem Android 7.1 Nougat.

Przód urządzenia nie wyróżnia się niczym nadzwyczajnym. Za to z tyłu powinniśmy zobaczyć element szklany lub wykonany z tworzywa sztucznego u góry urządzenia. W jego obrębie powinny znajdować się aparat oraz czytnik linii papilarnych.

Pixel i Pixel XL powinny mieć pod maską chipset Snapdragon 820 lub 821, 4 GB pamięci RAM, aparaty 12 MP i 8 MP i co najmniej 32 GB pojemności wewnętrznej. Oczekuje się, że telefony będą odporne na kurz i zachlapania zgodnie z certyfikatem IP53.

Źródło: Venture Beat, Evan Blass

News został zobaczony od 21.12.2023 już 368 razy.