Nowy smartfon Kyocera, który można umyć… wodą z mydłem

kyoceradingorafreKyocera DINGO rafre to nowy smartfon od firmy, która przede wszystkim mi jest znana jako producent drukarek i innych urządzeń peryferyjny. Nie wiadomo jaki cel miał na myśli twórca tego projektu, aby telefon był odporny na mycie. Być może stworzony dla osób, które są szczególnie przewrażliwione na punkcie zarazków i bakterii.

DINGO posiada wodoszczelną obudowę oraz odporną na mycie z użyciem mydłem. Telefon jest także odporny na mycie gorącą wodą. Ciekawą informacją jest fakt, że ekran smartfonu będzie można bez problemu obsługiwać nawet mokrymi rękoma. Kyocera Dingo rafre będzie dostępny na japońskim rynku od 11 grudnia. Oferowany będzie w trzech kolorach przypominających kolor kostki mydła – różowym, białym oraz niebieskim. Tył obudowy ma być wykonany ze specjalnego tworzywa sztucznego, które ma 'leczyć’ i usuwać drobne ryski.

Poniżej spot reklamy po japońsku. Nie trzeba rozumieć dialogów, aby wiedzieć o co w nim chodzi. Urządzenie najprawdopodobniej nie trafi na rynek europejski, ale nigdy nie można mówić nigdy.

https://www.youtube.com/watch?v=Vc6eNqoLeQs

Wpis został wyświetlony od 01.12.2023 już 596 razy.