OnePlus 3 oraz 3T otrzymują aktualizację Android 8.0 Oreo

Chwila, na którą czekali fani marki OnePlus wreszcie nadeszła. Chiński producent poinformował o dostępności aktualizacji Androida Oreo 8.0 dla dwóch modeli – OnePlus 3 i 3T. Była ona już teoretycznie dostępna, ale dla ograniczonej liczby użytkowników i w wersji beta. Zgodnie z obietnicą, nowa wersja systemu jest już dostępna dla wszystkich posiadaczy wspomnianych telefonów.

Android 8.0 Oreo powoli jest wysyłany w formie OTA dla wszystkich urządzeń. Niektórzy mogli już dostać aktualizację, ale stopniowo będzie ona pojawiać się na kolejnych jednostkach OnePlus 3 i OnePlus 3T.

OnePlus opublikowało krótką listę zmian, które przynosi OxygenOS 5.0: System: aktualizacja do Android O (8.0) równoległe aplikacje PiP (picture-in-picture) autowypełnianie inteligentny wybór tekstu nowy wygląd szybkich ustawień łatka bezpieczeństwa z września. Launcher: kropki powiadomień przy ikonach nowy wygląd folderów aplikacji teraz możesz przesyłać zdjęcia bezpośrednio do Shot on OnePlus. OnePlus poinformowało również, że model 5T otrzyma aktualizację do Oreo na początku 2018 roku.

Źródło: OnePlus

News został zobaczony od 02.10.2023 już 617 razy.