OnePlus 3 otrzymuje aktualizację. Rozwiązanie problemu z wyświetlaczem oraz zarządzaniem pamięcią RAM

oneplus3_logoOnePlus to marka, która zasłynęła z solidnych telefonów w przystępnej cenie. Nieco ponad 2 tygodnie temu zaprezentowano kolejny ze smartfonów, który jest dostępny również w naszym kraju od chwili premiery. Mowa oczywiście o OnePlus 3, który kosztuje 1799 zł.

Zaraz po tym jak urządzenia trafiły do użytkowników, zgłaszali oni dwie zasadnicze wady: mimo wyświetlacza AMOLED, kolory nie odwzorowywały rzeczywistych elementów całego środowiska Android oraz żywotność baterii, która była zdecydowanie poniżej średniej. Innym dość znaczącym problemem było zarządzenie ogromną ilością pamięć RAM (6 GB). Aplikacje w tle były zbyt szybko zamykane, a ich ponowne otwieranie powodowało też ponowne ładowanie.

Cóż większość z problemów została rozwiązana wraz z aktualizacją, która właśnie trafia na OnePlus 3. Oto lista zmian jakie wnosi ta „ogromna” aktualizacja, w tym rozwiązuje dwa najpoważniejsze problemy:

Tryb sRGB w opcjach deweloperskich Ulepszone zarządzenie pamięcią RAM Zwiększenie wydajności GPS Lepsza jakość odtwarzania dźwięku Zaktualizowane pakiety ikon niestandardowych Naprawiono niektóre problemy z powiadomieniami Poprawa jakości kamera / funkcjonalność Naprawiono niektóre problemy w Galerii Ostatnie poprawki zabezpieczeń Google Poprawione błędy w aplikacji Zegar / Muzyka. Według doniesień aktualizacja waży 396 MB.

Wpis został zobaczony od 11.12.2023 już 382 razy.