OnePlus 3 ponownie dostępny w sprzedaży

OnePlus 3 to jeden z najlepszych telefonów, które swój debiut zaliczyły w 2016 roku. Jest bardzo tani model, który kosztuje 1799 zł, a więc połowę tego co flagowce innych producentów. Nie jest on tylko tani, ale jest to również szybki, posiadający elegancki metalowy korpus smarton z bardzo dobrej jakości aparatem oraz jednym z najlepszych rozwiązań szybkiego ładowania na rynku.

W minionym miesiącu nastąpił niewielki problem z OnePlus 3. Firma przestał sprzedawać go w większości krajów europejskich, powołując się na ogromny popyt na głównych rynkach, takich jak USA, Wielka Brytania czy Niemcy. Od dziś można ponownie kupić OnePlus 3 praktycznie w całej Europie. Po miesięcznej przerwie dostępne są obie wersje kolorystyczne – grafitowa oraz Soft Gold. Oto lista krajów, w których smartfon jest ponownie dostępny w sprzedaży:

Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Estonia, Francja, Grecja, Węgry, Irlandia, Włochy, Łotwa, Litwa, Luksemburg, Malta, Holandia, Polska, Portugalia, Rumunia, Słowacja, Słowenia i Hiszpania oraz Hong Kong.

Źródło: OnePlus