in

OnePlus 3 jest pierwszym szeroko dostępnym smartfonem wyposażonym w 6 GB pamięci RAM

OnePlus ogłosił wczoraj swój czwarty smartfon – OnePlus 3, który zastąpił OnePlus 2. Pozostałe dotychczasowe telefony tego producenta to OnePlus One oraz OnePlus X. Każdy z nich ma łatkę taniego i bardzo dobrego sprzętu. Nie inaczej jest w przypadku wczorajszego debiutanta.

Kupić go można już od wczoraj na wielu rynkach na całym świecie, OnePlus 3 kosztuje $ 399 lub € 399 w Europie. W Polsce cena została ustalona na 1799 złotych. Jak za tak stosunkowo niewielką cenę „zabójca flagowców” oferuje naprawdę wiele. Pod jego maską znajdziemy chipset Snapdragon 820, 64 GB pamięci wewnętrznej oraz 6 GB pamięci RAM. Chociaż istnieje wiele innych telefonów z układem Snapdragon 820 i 64 GB przestrzeni dyskowej to trudno będzie znaleźć taki, który oferuje aż 6 GB RAM. W rzeczywistości jedynym, którego moglibyśmy kupić obecnie jest Vivo Xplay 5. Jednakże, telefon Vivo jest dostępny tylko w Chinach, więc OnePlus 3 jest pierwszym, który można kupić na całym świecie.

Warto wspomnieć, że oprócz urządzeń OnePlus i Vivo, Asus i ZTE również ogłosiły smartfony z 6 GB pamięci RAM – odpowiednio ZenFone 3 Deluxe oraz Axon 7. Oba te urządzenia zostały oficjalnie odsłonięty w ubiegłym miesiącu, ale nie są jeszcze dostępne w sprzedaży.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

0

Comments

0 comments