Oppo F1 Plus z 16 MP aparatem do selfie

Oppo uruchomiło właśnie drugi smartfon z serii F, który w dużej mierze koncentruje się na fotografii. Jeżeli twoją pasją są portale społecznościowe i udostępnianie zdjęć, a szczególnie selfie to idealny wybór. Oppo F1 Plus posiada przeznaczony do takich celów przed 16 MP aparat. Pozwala on na robienie wyraźnych, jasnych i kolorowych zdjęć nawet w słabo oświetlonych miejscach.

Oprócz tego turbo-potężnego aparatu do selfie F1 Plus zasilany jest przez MediaTek Helio P10 oraz 4 GB pamięci RAM. Oferuje również pojemność 64 GB, a także dzięki technologii VOOC Flash Charge pozwala na szybkie ładowanie.

Po bliższym przyjrzeniu się temu telefonowi zauważacie jakieś podobieństwo? Tak Oppo F1 uważany jest za niemal idealną kopię iPhone 6/6s.

OPPO F1 Plus zostaje wprowadzony w Indiach, ale firma planuje dostarczyć smarfon do Azji Południowo-Wschodniej, na Bliski Wschodu oraz Afryki Północnej pod koniec tego miesiąca. Sprzedaż online na rynek europejski rozpocznie się w maju. Cena obowiązująca na Starym Kontynencie to € 389 lub £ 299.

Wyświetlacz 5.5-cali, AMOLED Processor MediaTek Helio P10 octa-core Pojemność 64GB RAM 4GB microSD do 128GB Tylny aparat 13MP Przedni aparat 16MP f/2.0 Hi-light Camera Łączność LTE, Bluetooth Ładowanie VOOC Flash Charge Bateria 2,850mAh Dodatki Touch Access Wymiary 151.8 x 74.3 x 6.6 mm Waga 145g