Otrzymuj powiadomienia o nowych artykułach na dupa.empe3.net

Jak możecie łatwo zauważyć strona stała się jeszcze bardziej bezpieczna dzięki szyfrowaniu SSL. Po kilkudniowych walka wreszcie udało mi się to skonfigurować. Umożliwi to wprowadzanie nowych funkcji, a jedną z pierwszych są powiadomienia z przeglądarek. Wiem, że wielu z Was może uznać to za SPAM i z czasem może stać się to denerwujące. Jednak, aby dotrzeć do szerszej publiczności muszę szukać nowych sposobów, które na to pozwalają. Tym bardziej, że Facebook uciął zasięgi na tyle, że posty widzi zaledwie garstka osób.

Już wyjaśniam jak działają powiadomienia. Na mobilnej jak i normalnej wersji strony, w dolnym prawym rogu możecie zobaczyć „dzwonek”:

Wystarczy w niego kliknąć, aby zacząć otrzymywać powiadomienia z przeglądarki. Wiem, że działa w przypadku przeglądarek Mozilla Firefox, Google Chrome i Opera. Nie chcę tez zasypywać was powiadomieniami o każdym artykule, ale planuję wysyłać informacje o nowościach 1-2 razy dziennie lub co kilka dni. Mogę też wysłać powiadomienie, kiedy pojawi się wyjątkowy temat.

Szczególnie fajnie wyglądają powiadomienia w Androidzie, które wyświetlają się od razu ze zdjęciem, tytułem oraz linkiem do otwarcia w Chrome. Myślę, że to jeszcze nie koniec usprawnień, które zostaną wprowadzone na stronie, a taka forma powiadomień to dopiero początek.

Artykuł został wyświetlony od 06.11.2023 już 188 razy.