Plotka: HTC zaprezentuje średniej klasy smatfon Desire obok HTC 10

htc_logoPrezentacja HTC 10 nastąpi już w przyszłym tygodniu, a dokładniej 12 kwietnia. Tajwańczycy wypuścili kilka zajawek, które zwiastują nowego flagowca, a również w sieci nie zabrakło wszelkiego rodzaju plotek i przecieków. Tak więc wiemy już praktycznie wszystko o tym smartfonie. Pojawiły się także doniesienia o „słabszej” wersji, która byłaby zasilana Snapdragonem 652.

LlabTooFeR to często sprawdzone źródło na temat urządzeń firmy HTC. Tym razem donosi, że oprócz flagowca firma może zaprezentować kolejny telefon. Mowa o smarfonie o kryptonimie A56, który jest kolejny z serii Desire. Może być również dostępny w dwóch konfiguracjach z pojedynczym slotem na kartę SIM oraz dwoma miejscami na kartę SIM.

Along with Perfume, HTC will release another Desire phone, codename is A56. This device will have both Single and DualSIM versions.

— LlabTooFeR (@LlabTooFeR) 4 kwietnia 2016

Linia Desire posiada zasobny wachlarz smartfonów od tzw. entry-level, aż po high-end. Nowe urządzenie ma być średniej klasy telefonem, ale ile w tym prawdy, tego nie wiadomo. Być może to właśnie HTC Desire o nazwie kodowej A56 będzie wyposażony w chipset Snapdragon 652.

Artykuł został wyświetlony od 15.09.2023 już 529 razy.