Plotka: Samsung Galaxy Note 6 zadebiutuje w lipcu z Androidem N na pokładzie

note5 Wydany w sierpniu 2015 roku, Galaxy Note 5 wciąż jest jednym z najlepszych dużych smartfonów, które można obecnie kupić. Jednak wszyscy spodziewają się, że za kilka miesięcy zostanie wydany jego następca – Galaxy Note 6, który będzie jeszcze lepszy. Według wcześniejszych doniesień może on zostać wydany również w sierpniu jak jego poprzednik.

Jednak najnowsze plotki głoszą, iż Note 6 może pojawić się nieco wcześniej, czyli w lipcu tego roku. Według doniesień z koreańskiej strony The Bell, nowy fablet Samsung może zostać zaprezentowany z Androidem N na pokładzie. Jego rzekoma nazwa kodowa to Grace. Informacje pochodzą ze źródła zaprzyjaźnionego z koreańskim producentem elektroniki.

Niestety na stronie nie znajdziemy nic innego na temat Galaxy Note 6. Wcześniejsze plotki mówią o 5.8-calowym wyświetlaczu (Note 5 ma 5.7-cala), nowym S Pen, 6 GB pamięci RAM, tylny aparat taki sam jak w Galaxy S7 (12 MP) oraz 128 lub nawet 256 GB pojemności. Wczoraj po raz pierwszy Apple zaprezentowało iPad’a Pro z tak wielką pojemnością. Samsung również rozpoczął produkcję własnej pamięci flash 256 GB.

Źródło: The Bell

News został zobaczony od 03.09.2023 już 158 razy.