Pokemon GO: infografika ujawnia zdumiewające szczegóły na temat gry, którą kochasz

pokemongo_infografikaO grze Pokemon GO powiedziane zostało już wiele i wydaje się, że przez najbliższe kilka tygodni nie uwolnimy się od informacji na jej temat. Teraz możemy przyjrzeć się infografice, która przedstawia historię tej bardzo popularnej gry AR. Według danych w niej zawartych, 25 milionów użytkowników w Stanach Zjednoczonych używa gry każdego dnia średnio 33 minut i 25 sekund. Myślę, że wyniki w innych regionach są zbliżone. Taki czas użytkownicy spędzają łącznie w dwóch aplikacjach – Instagram i Snapchat.

Według wszelkich informacji deweloper Niantic zainwestował w grę Pokemon GO 30 milionów dolarów. Jednak już w drugim tygodniu od wydania przyniosła ona 35 milionów dolarów dochodu z mikropłatności, mimo tego, że Apple pobiera, aż 30 % z tych transakcji. Skoro jesteśmy już przy iOS to wersja gry na ten system generuje codziennie przychody na poziomi 1,5 mln $.

Wszyscy wiemy o bardzo mocnym wyczerpywaniu baterii przez Pokemon GO. Według infografiki 30 minut gry drenuje naszą baterię średnio o 20 %. W tym samym czasie zużyte zostanie 5 MB danych komórkowych.

pokemon-inforgrafika

Źródło: incredible-highs-and-frustrating-lows-infographic/">lifehacker

News został zobaczony od 20.11.2023 już 613 razy.