Przeciek sugeruje, że iPhone 7 będzie dostępny w błyszczącym, czarnym kolorze

iphone7_czarny_wkladkasimJuż w przyszłym tygodniu skończą się wszystkie plotki i spekulacje odnośnie nowej generacji iPhone’ów, ponieważ 7 września Apple zaprezentuje nowe smartfony. Możemy mieć pewność, że iPhone 7 i iPhone 7 Plus zobaczymy w kolorach – złotym, srebrny, różowego złota oraz gwiezdnej przestrzeni. Pojawiały się też doniesienia o nowej kolorystyce, która miałaby zastąpić Space Gray. Miałby to być kolor nieco ciemniejszy, mówiło się o granatowym lub nawet czarnym.

Według najnowszego przecieku pojawić się również wariant znany z innego urządzenia firmy Apple jakim jest Mac Pro. Mowa tu o błyszczącym kolorze czarnym. Na zdjęciu możemy dostrzec 5 tacek na karty SIM, w pięciu różnych kolorach.

Należy zauważyć, że źródłem tego przecieku jest japoński blog Mac Otakara, który ma dość przyzwoity bilans, jeśli chodzi o przewidywanie nadchodzących urządzeń Apple. Zdjęcie przedstawia również rzekomy kolor Space Black, który zastąpi Space Gray.mac_rpo_black

Pamiętajmy, że ostatni błyszczącym, czarnym smartfonem Apple był iPhone 4S. Wcześniej oczywiście były też iPhone 4 oraz 3GS. Na oficjalne potwierdzenie będziemy musieli poczekać jeszcze kilka dni.

Źródło: Mac Otakara, MacRumors

Artykuł został wyświetlony od 20.11.2023 już 528 razy.