Potwierdzone ceny Galaxy S7 i S7 edge w euro

To już kolejne doniesienia na kilka godzin przed premierą. Tym razem dotyczące kwoty jaką będzie trzeba zapłacić za nowe smartfony Galaxy S7 i S7 edge na wolnym rynku. Dowiadujemy się również, że pre-order urządzeń rozpocznie się już jutro (22 luty), a do ogólnej sprzedaży trafi 11 marca w wybranych krajach.

Samsung Galaxy S7 będzie kosztował 699 €, co daje przy aktualnym kursie jakieś 3050 zł. Natomiast za S7 edge będzie trzeba zapłacić 100 euro więcej, a po przeliczeniu na złotówki wychodzi ok. 3500. Dodatkowo do tego drugie modelu będzie można dostać bezpłatnie zestaw Gear VR w przedsprzedaży.

Zdjęcie zostało zrobione przez jednego z pracowników. Widzimy, że przedstawia ono oba urządzenia w gazetce promocyjnej sieci sklepów Saturn. Wiemy też, że zostanie wydany w trzech kolorach – czarnym, złotym oraz białym. Z fotografii wynika również, że cena dotyczy 32 GB wersji.saturn_s7

Dzięki temu potwierdzają się też inne doniesienia o rozmiarze S7 i S7 edge, o slocie na karty pamięci. Również te o wodo i kurzo-szczelności.

Dodatkowo również filmik prosto z Barcelony:

Źródło: AllAboutSamsung