Przecieki dotyczące Google Pixel 2

Google planuje wydać kolejnego smartfona z serii Pixel 4 października tego roku. Nic dziwnego, że doszło do przecieków i znamy już teraz pewne informacje dotyczące owego modelu. Jak w poprzednim przypadku, będą 2 wersje z mniejszym i większym ekranem.

Pixel 2 ma on być dostępny w 2 wariantach – 64GB i 128GB. Będą one kosztować odpowiednio 649 i 749 dolarów, czyli dokładnie taka sama cena, jaką przyszło nam zapłacić za pierwszego Pixela. Warianty jak zwykle przybrały śmieszne nazwy; Trochę niebieski (Kinda blue), Po prostu czarny (Just Black), przejrzyście biały (Clearly White). Pixel 2 XL Ten model będzie dostępny w tych samych wersjach pojemnościowych co zwykły Pixel. Tutaj mamy do wyboru tylko 2 wersje kolorystyczne; Czarny & biały (Black & White) i Po prostu czarny (Just Black). Cena co do poprzednika także się zmieni. Jest to odpowiednio za wersję 64GB 849 dolarów i 128 GB za 949 dolarów. Doszło do małego zamieszania co do nazewnictwa. Ten model zostanie nazwany Pixel 2 XL, a nie jak wcześniej przypuszczano Pixel XL 2.

Prawdopodobnie, jak i w przypadku wcześniejszych Pixeli, nie będą one dostępne w oficjalnej sprzedaży. Pozostaje mieć nadzieję, lub zakupić owy telefon w inny sposób.

Źródło:Gizmochina