Przedni panel Samsunga Galaxy Note 8 na wideo

Kolejnym wielkim (dosłownie) smartfonem od firmy Samsung będzie flagowy Galaxy Note 8. Jego premiera odbyć się z opóźnieniem w kwietniu 2017 roku" style="text-decoration: underline">może odbyć się w na przełomie lipca i sierpnia lub dopiero pod koniec lata, na targach IFA 2017 w Berlinie. Mimo tego, że data oficjalniej prezentacji nie jest jeszcze znana to pozostało do niej co najwyżej trzy miesiące.

Do tej pory pojawiały się plotki na jego temat, odnośnie specyfikacji, a w ubiegłym tygodniu pojawiło się zdjęcie, które rzekomo przedstawia makietę wspomnianego fabletu Samsunga. Mówi się o tym, że Galaxy Note 8 będzie minimalnie większy od Galaxy S8+ oraz będzie posiadał podwójną konfigurację aparatów.

Dziś, w sieci pojawił się filmik, który ma przedstawiać przedni panel Note8. Wygląda na on na dość duży i mogłoby się to pokrywać z doniesieniami, że flagowe urządzenie będzie miało wyświetlacz o przekątnej 6.3-cala. W tle widzimy odręczny napis, że panel ma należeć do Galaxy Note 8 i jest to jedyne „potwierdzenie”.

https://www.youtube.com/watch?v=aHwFHnhXxtc

Źródło: PhoneArena, Slashleaks

News został wyświetlony od 09.11.2023 już 996 razy.