Publiczna beta iOS 10 dostępna od dziś!

ios10-800Fani Apple, którzy będą chcieli przyjrzeć się najnowszemu oprogramowaniu iOS 10 od dziś będą mieli możliwość zainstalowania go przed publicznym wydaniem jeszcze tej jesieni.

Publiczna wersja beta przychodzi zaledwie po dwóch dniach od zwolnienia iOS 10 beta 2 dla deweloperów. Apple od teraz pozwala członkom swojego programu Public Beta Tester zainstalować nowe oprogramowanie, które zadebiutowało w zeszłym miesiącu na WWDC.

Jeśli nie masz jeszcze konta, rejestracji możesz dokonać na stronie Apple. Jednak, gdy jesteś już zapisany do programu, otrzymasz e-mail z linkiem do pobrania najnowszych wydań.

Beta testerzy powinni instalować iOS 10 tylko na zapasowych urządzeniach iPhone lub iPad, ponieważ istnieje jeszcze wiele błędów. Wiele z Twoich aplikacji nie będzie działać idealnie, a niektóre funkcje mogę nie działać tak jakbyśmy się tego spodziewali.

Nowa aktualizacja mobilnego systemu operacyjnego przynosi mnóstwo nowych funkcji, w tym przeprojektowany ekran blokady, wiele usprawnień w aplikacji Wiadomości, odświeżone Centrum Sterowania oraz wiele innych rzeczy.

Wpis został zobaczony od 23.08.2023 już 581 razy.