Rzekome zdjęcie Xiaomi Mi 5S oraz potwierdzenie ultradźwiękowego czytnika linii papilarnych

mi5s_przec_weiboJuż w czerwcu tego roku, pojawiły się plotki, że nadchodzący Xiaomi Mi 5S będzie wyposażony w ultradźwiękowy czujnik linii papilarnych od Qualcomm. Teraz, nowy przeciek stara się to potwierdzać. Więcej o technologi Sense ID możecie przeczytać tutaj.

Sense ID – zostało odsłonięte przez Qualcomm w marcu ubiegłego roku. Opiera się on ultradźwiękowym skanowaniu 3D i współpracuje z każdego rodzaju powierzchni, takich jak szkło, szafir, metal, aluminium i tworzywo sztuczne. Pozwala to osadzić czujnik w ramkach lub panelach, zamiast dedykowanego miejsca jak robione jest to obecnie. Umożliwi to umieszczenie czujnika pod przednim panelem telefonu, a urządzenie będzie można odblokować pod dotknięciu ekranu w dowolnym miejscu.mi5s_ultra

Według przecieków Xiaomi Mi 5S będzie zasilany przez chipset Snapdragon 821 oraz będzie wyposażony w 5.15-calowy ekran, a także 6 GB pamięci RAM lub 4 GB w zależności od wariantu. Wersje pojemnościowe również mają być dwie – 64 GB oraz 128 GB. Za zasilanie ba być odpowiedzialna bateria 3490 mAh. Z tyłu ma się znaleźć 16-megapikselowy aparat.

Do sieci trafiło również rzekome zdjęcie Mi 5S, ale wystarczy spojrzeć na przycisk Home, aby stwierdzić, że jest ono najprawdopodobniej nierealne.

Wpis został zobaczony od 08.09.2023 już 483 razy.