Samsung Galaxy Note8 może zadebiutować 26 sierpnia

Od pewnego czasu trwa dyskusja o dacie, kiedy ma zostać zaprezentowany Samsung Galaxy Note8. Mówi się o sierpniu lub wrześniu. W ubiegłym roku, jego poprzednik miał swoją prezentację na początku sierpnia. Jeszcze wcześniejsze modele z serii Note pojawiały się na tarach IFA 2017 w Berlinie, które odbywają się na przełomie sierpnia i września. Mówi się, że Note 8 może zadebiutować nieco później, ponieważ Samsung chce więcej czasu na dopracowanie idealnego urządzenia.

Teraz, pojawia się dokładana data premiery Galaxy Note 8. Według według nowego raportu" style="text-decoration: underline">nowego raportu, cytującego oficjalnego przedstawiciela Samsunga, ma ona odbyć się 26 sierpnia w Nowym Jorku. Oznaczałoby to, że pojawiłby się on zaledwie około dwa tygodnie przed nową serią iPhone’ów od Apple. Oczywiście jeśli ich premiera również odbędzie się w ramach czasowych do których zostaliśmy przyzwyczajeni.

Samsung Galaxy Note8 ma posiadać 6.3-calowy ekran Infinity, a więc nieco większy niż Galaxy S8+. Z tyłu ma znaleźć się podwójny aparat, a obok niego skaner linii papilarnych.

Źródło: SamMobile

Wpis został wyświetlony od 22.12.2023 już 858 razy.