in

Samsung Galaxy S8 za 2210 złotych z darmową wysyłką

Tuż za rogiem są już nowe flagowce SamsungaGalaxy S9 i S9+. Możemy przypuszczać, że już lada moment pojawi się wysyp ich poprzedników na rynku wtórnym, a także obniżka cen we wszystkich sklepach. Wiadomo, że Galaxy S8 i S8+ były poniekąd przełomowym flagowymi smartfonami dla Samsunga, głównie poprzez nowy ekran Infinity o proporcjach 18,5:9. Były to też najdroższe jak dotąd modele z tej linii. Początkowa cena Galaxy S8 wynosiła w Polsce 3499 złotych.

Pojawiły się one też nieco później niż zgodnie z tradycją, bo można je bylo oficjalnie kupić dopiero w kwietniu 2017 roku. Oznacza to, że na rynku są od 10 miesięcy, a już za trzy tygodnie pojawią się nowe modele z serii Galaxy S. W wielu przypadkach możemy znaleźć niezłe okazję, ale ta od Amazon wydaje się być bardzo atrakcyjna. Tym bardziej, że otrzymujemy pełne wsparcie i gwarancję na dwa lata. Kosztuje on w promocji tylko 531 euro, a więc około 2210 złotych. W polskich sklepach cena za Galaxy S8 to obecnie 2 999 zł. Tak więc możemy zaoszczędzić prawie 800 złotych i mamy pewność, że urządzenie jest z oficjalnej dystrybucji, a w razie kłopotów, Amazon nie będzie sprawiał żadnych problemów z wymianą na nowe urządzenie.

Nie trzeba opłacać żadnych dodatkowych podatków, a dostawa do Polski jest bezpłatna. Telefon jest w kolorze Midnight Black. O jego specyfikacji nie będę tu pisał, bo każdy zainteresowany zapewne jest doskonale zorientowany w temacie.

Link do oferty Amazon.de

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

0

Comments

0 comments