Samsung Galaxy S8 zostanie zaprezentowany 26 lutego 2017 roku, zgodnie ze zwiastunem!

galaxys8_nwc2017_zwiastunSamsung ostatnimi czasy boryka się z problemem o nazwie „Galaxy Note 7”. Jak doskonale wiecie, pierwsza partia flagowego fabletu została całkowicie wycofana z rynku, ze względu na niebezpieczeństwo związane z wybuchającymi bateriami. Obecnie spekuluje się, że druga, „bezpieczna” partia również będzie musiała wrócić do producenta. W USA najwięksi operatorzy pozwalają wymienić klientom Galaxy Note 7 na dowolny model z ich oferty.

Jeśli okaże się, że Galaxy Note 7, który eksplodował w samolocie Southwest Airlines w ubiegłą środę był wymienioną sztuką, może to zwiastować jeszcze większe kłopoty dla Samsunga. Tego raczej już nie da się uratować i Note 7 jest już „spalony” na światowych salonach. Może to przynieść nie tylko straty liczone w miliardach, ale także być zagrożeniem dla przyszłości marki. Zaufanie wobec jej produktów może znacząco zmaleć przez incydent z wybuchającymi jednostkami.

Kolejny flagowym telefonem od Samsunga będzie Galaxy S8 i już możemy zobaczyć grafikę zwiastującą jego nadejście. Obraz pokazuje, że następny flagowy telefon zostanie zaprezentowany 26 lutego 2017 roku w Barcelonie na targach MWC. Będzie to kolejny event pod nazwą Galaxy Unpacked.

Samsung będzie musiał bardzo się postarać, aby odzyskać zaufanie klientów i oby im to się udało. Najgorsze jednak może być jeszcze przed nimi, gdy okaże się, że wymienione Galaxy Note 7 są tak samo niebezpieczne jak pierwsze jednostki, wprowadzone na rynek w sierpniu.

Źródło: @Ricciolo1, PhoneArena

Artykuł został wyświetlony od 26.11.2023 już 988 razy.