Samsung prosi dostawców i pracowników o zapobieganie wyciekom z Galaxy S8

samsung_logoGalaxy Note 7 to już gatunek na wymarciu i Samsung chce jak najszybciej zapomnieć o całym fiasku związanym z tym urządzenie. Obecnie całe swoje siły skupia na kolejnym flagowcu, Galaxy S8. W ciągu ostatnich kilku tygodni mogliśmy usłyszeć pierwsze plotki i przecieki o nachodzącym urządzeniu. Teraz jednak wydaje się, że czołowi menadżerowie Samsunga chcą zrobić wszystko, aby zapobiec przyszłym przeciekom, które wypłynęłyby do sieci.

Według raportu opublikowanego dziś w Korea Herald, menedżerowie Samsunga proszą pracowników i innych dostawców, aby starali się uniknąć ewentualnych wycieków o Galaxy S8. Samsung poprosił swoich pracowników do ściśle przestrzegać środków bezpieczeństwa, aby zapobiec wyciekowi tajemnic operacyjnych. Oto rzekomy fragment z wiadomości e-mail:

„Wycieki tajemnic operacyjnych może spowodować nieodwracalne konsekwencje, co stwarza duże ryzyko finansowe dla spółki i może prowadzić do zerwania partnerstwa oraz utraty zaufania”.

Przesłanie jest jasne i zrozumiałe dla wszystkich – dostawcy podzespołów mają milczeć na temat Galaxy S8. Ciekawy komentarz do tego dodał jeden z pracowników Samsunga:

Samsung powiadomił swoich dostawców nie mówiąc ani słowa o Galaxy S8.

W dzisiejszych czasach mamy pełno przecieków i już kilka miesięcy przed znamy wstępną specyfikację nadchodzących urządzeń oraz ich wygląd. Myśle, że mimo takich próśb nie uda się zachować pełnej tajemnicy odnośnie Galaxy S8 i zatrzymaniu jakichkolwiek przecieków.

Źródło: Korea Herald

Artykuł został wyświetlony od 14.12.2023 już 446 razy.