Wnętrze iPhone 7 Plus ujawnia baterię o pojemności 2675 mAh [WIDEO]

iphone7plus_wnetrzeW przeddzień swojego rychłego uwolnienia dla mas, iPhone 7 Plus w modnym kolorze onyks (Jet Black) został całkowicie zdemontowany, a wszystko możemy zobaczyć na wideo. Mimo tego, że jest to pierwszy wodoodporny iPhone i zastosowano w jego konstrukcji mnóstwo uszczelek oraz kleju, to nie jest trudno go otworzyć. Oczywiście oznacza to, że jeśli wyślesz go do naprawy, serwis będzie musiał przywrócić wodoszczelność do poprzedniego stanu.

Największą część w środku jest, oczywiście, akumulator (baterię), który ma 10,22 Wh energii elektrycznej i 3,82 V. To przekłada się na mniej więcej 2675 mAh rzeczywistej pojemności akumulatora. Według Apple wystarcza to na dłuższą pracę o mniej więcej godzinę w porównaniu z iPhone 6S Plus. Jednak wydaje się to wynikać z optymalizacje sprzętu i oprogramowania, a nie zwiększenie pojemności baterii.

Możemy również przyjrzeć się dwóm aparatom w iPhone 7 Plus, czyli najbardziej intrygującego jego element. Wyraźnie można zauważyć różnicę w wysokości oraz rozmiarze pomiędzy teleobiektywem oraz obiektywem szerokokątnym.

https://www.youtube.com/watch?v=iNYQk4AIixw

Źródło: PhoneArena

Artykuł został zobaczony od 14.12.2023 już 339 razy.