Samsung udostępni testową wersję Androida Nougat dla duetu Galaxy S7 już 9 listopada

galaxys7edge_goldW ubiegłym tygodniu mogliśmy dowiedzieć się, że Samsung rozpoczął dystrybucję wersję beta Androida 7.0 Nougat dla testerów w Wielkiej Brytanii w ramach programu Galaxy Beta dla Galaxy S7 i Galaxy S7 edge. Jednak z niewiadomego powodu możliwość pobrania aktualizacji została wyłączona, ale teraz możemy mieć odpowiedź dlaczego tak się stało.

Wydaje się, że oficjalną datą rozpoczęcia testów będzie 9 listopada i potrwa do połowy grudnia. Po zakończeniu testów powinniśmy się spodziewać oficjalnego wydania aktualizacji Android 7.1 Nougat dla użytkowników na całym świecie dla Galaxy S7 i S7 edge. Jak widzimy mogą jednak sprawdzić się wcześniejsze pogłoski, że Samsung będzie jednym z pierwszych większych producentów, którzy udostępnią najnowszą wersję systemu Google dla swoich urządzeń. Może okazać się, że większość użytkowników będzie miała taką możliwość jeszcze przed końcem roku.galaxys7_beta_nougat

Aktualizacja przyniesie przede wszystkim nowy interfejs Grace UX oraz kilka innych zmian idących z nowym Androidem. Swoją wersję beta Androida Nougat dla Galaxy S7 i S7 edge będziecie mogli pobrać za pośrednictwem aplikacji Galaxy Beta z Google Play. Po 9 listopada zapewne w sieci pojawi się mnóstwo zrzutów ekranów i opinii na temat działania nowego systemu.

Źródło: SamMobile

Wpis został wyświetlony od 24.11.2023 już 119 razy.