Samsung udostępnia tryb S Bike dla Galaxy J2, Galaxy J5 oraz Galaxy J7

sbike_galaxyj2Samsung niedawno wydał smartfon Galaxy J3 (2016) z unikalnym trybem S Bike, który był wyłącznie dostępny w Indiach. Gdy jest ona włączona wszystkie osoby, które chcą skontaktować się z posiadaczem telefonu muszą odsłuchać automatyczną wiadomość o tym, że kierowca aktualnie nie może odebrać i oddzwoni dopiero po zatrzymaniu pojazdu. Teraz funkcję dostają również inne smartfony z serii Galaxy J.

Tryb S Bike dostępny jest także dla Galaxy J2, Galaxy J5 oraz Galaxy J7 wraz z najnowszą aktualizacją oprogramowania. Funkcja ta jest znów dostępna wyłącznie w Indiach. W Galaxy J3 (2016) ten tryb włączany może być za pomocą przełącznika(tagu) NFC, a wspomniane urządzenia nie wspierają tej technologii.

W Galaxy J2, Galaxy J5 i Galaxy J7 w centrum sterowania znajduje się przełącznik do uruchomienia opcji S Bike. J3 (2016) był dostarczany wraz ze specjalnym tagiem NFC.sbike_galaxyj

Nie wiadomo czy kiedyś smartfony z tym trybem trafią również do pozostałych krajów, a myślę, że mogłyby one cieszyć się dużą popularnością wśród motocyklistów.

News został zobaczony od 24.10.2023 już 743 razy.