Sony Xperia XZ Premium dostępna już na początku czerwca

Sony Xperia XZ Premium to pierwszy flagowy smartfon japońskiej firmy, który został ogłoszony w tym roku. Jako jeden z pierwszych został wyposażony w chipset Snapdragon 835 od Qualcomm. Nie jest jednak pierwszym, który pojawił się na rynku, ponieważ Galaxy S8 i Galaxy S8+ są już dostępnie w sprzedaży. Flagowiec od Sony jednak również może dołączyć do tego zaszczytnego grona.

Xperia XZ Premium zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami miał pojawić się na wybranych rynkach na przełomie czerwca i lipca 2017 roku. Teraz jednak możemy dowiedzieć się, że dostępny będzie od pierwszego dnia czerwca w wybranych krajach europejskich. Jeden z niemieckich operatorów (O2) potwierdził, że właśnie tego dnia, Xperia XZ Premium trafi w ręce klientów. Można się tyko domyślać, że nie będzie to odosobniony przypadek i inni operatorzy jaki i sprzedawcy detaliczni wprowadzą ten model do swojej oferty.

Sony Xperia XZ Premium jest już dostępny również w przedsprzedaży w naszym kraju. Oferuje go oficjalny sklep Sony na portalu Allegro. Urządzenie kosztuje 3199 złotych i jego wysyłka nastąpi już 6 czerwca. Dodatkowo w tej cenie możemy dostać bezprzewodowe słuchawki SONY MDR100ABN o wartości 1200 złotych.

Źródło: Roland Quandt

News został wyświetlony od 30.01.2023 już 508 razy.