Tabela Kalorii – Wiem co jem

tabkalorii_logoZawsze, kiedy zastanawiasz się ile dany produkt, półprodukt ma kalorii możesz skorzystać z bardzo przejrzystej i idealnej aplikacji o nazwie Tabela Kalorii – Wiem co jem od ekipy Mobiem. Baza jest bardzo rozbudowana i będzie z każdą kolejną aktualizacją powiększana o kolejne produkty. Aplikacja jest dostępna w Google Play, App Store oraz Windows Store.

Dzięki pomocy Tabeli Kalorii możemy idealnie ułożyć swój dzienny jadłospis z różnorodnych dań. Obliczymy idealna dawkę kalorii, którą musimy zastosować do wybranej diety. W aplikacji mamy także podział na jednostki miary lub porcje(np. kromka, bochenek, 100 g). Oprócz ilości kalorii na 100 g wyświetlą nam się również dane dotyczące zawartego białka, tłuszczu, czy węglowodanów.Wszystkie produkty podzielone są na kategorie (Warzywa, Owoce, Nabiał itp.).

tabkalorii1 tabkalorii2

Tabela Kalorii – Wiem co jem jest tak prostą w obsłudze aplikacją, że każdy posiadacz urządzenia mobilnego powinien zastanowić się nad instalacja, ponieważ może przydać w każdym momencie.

Pobierz:

googleplay appstore windows

Artykuł został wyświetlony od 20.08.2023 już 863 razy.