Test ładowania baterii – OnePlus 3T vs Google Pixel XL

bateria_op3t_pixelxlOnePlus zaprezentowało dwa dni temu swój najnowszy model 3T, który jest ulepszoną wersją OnePlus 3. W nowym smartfonie zastosowano m. in. pojemniejszą baterię – 3400 mAh. Powinno to wystarczyć na cały dzień korzystania z telefonu. Pozostaje jednak pytanie jak szybko będzie można ją naładować. Podobnie jak OP3, również OnePlus 3T wspiera technologię szybkiego ładowania Dash Charge. Według chińskiego producenta jest jedną z najbardziej wydajnych.

Pewne swoich słów OnePlus przygotowało filmik, w którym OnePlus 3T porównany zostaje do Google Pixel XL, który wykorzystuje USB-PD (Power Delivery) w połączeniu z portem USB-C. Smartfoon Google posiada podobno pojemność baterii, która wynosi 3450 mAh.

Po 30 minutach OnePlus 3T jest w stanie naładować się z 1 % do 56 %, natomiast Pixel XL osiągnął 49 % w takim samym czasie. Godzina ładowania wystarczy, aby osiągnąć 92 % w przypadku OnePlus 3T oraz 71 % jeśli chodzi o Pixel XL. Smartfon chińskiego producenta potrzebuje 1,5 h, aby naładować naładuje się całkowicie w 15 minut" style="text-decoration: underline">się całkowicie. W tym samym czasie Google Pixel XL naładuje się do 92 % i do pełnego naładowania potrzebuje 2 godzin.

https://www.youtube.com/watch?v=24suyyhy3XE

Źródło:

Artykuł został wyświetlony od 22.11.2023 już 129 razy.