Test wytrzymałości LG V20 [WIDEO]

lg_v20_jerryPewnie wielu z Was kojarzy już YouTubera o pseudonimie JerryRigEverything, który słynie z ekstremalnego testu większości nowych smartfonów, które właśnie pojawiają się na rynku. Najnowszym uczestnikiem testu wytrzymałości jest LG V20.

Test podzielony jest na trzy etapy – rysowanie, podpalanie oraz wyginanie. W kwestii zarysowań użytkowników interesuje oczywiście jak zachowuje się pod tym względem ekran. Można przyznać, że urządzenie zdało test i klucze nie są w stanie zarysować szkła, którym pokryty jest wyświetlacz, a raczej wyświetlacze. Niestety plastik zastosowany na górze i na dole może być potencjalnie łatwy do zarysowania.

Inaczej sprawa wygląda jednak z tylną częścią obudowy, która wykonana jest z metalu. Mimo, że jest on wytrzymały to jest mało odporny na ścieranie przez inne przedmioty. Skaner linii papilarnych mimo zarysowań nadal działał.

W teście podpalania ekranu, powraca on do swojej pierwotnej formy po około 6 sekundach. Podczas wyginania tylny panel oraz bateria wyskakują z urządzenia. Telefon nadal działa, ale nie da się go złożyć.

youtube" data-mace-video="https://www.youtube.com/embed/nBlUL-7Dl4U?showinfo=0&rel=1&ytp-pause-overlay=1&autoplay=1&enablejsapi=1" data-mace-video-thumb="https://img.youtube.com/vi/nBlUL-7Dl4U/hqdefault.jpg">

Wpis został zobaczony od 24.07.2019 już 110 razy.