in

Test wytrzymałości LG V20 [WIDEO]

lg_v20_jerryPewnie wielu z Was kojarzy już YouTubera o pseudonimie JerryRigEverything, który słynie z ekstremalnego testu większości nowych smartfonów, które właśnie pojawiają się na rynku. Najnowszym uczestnikiem testu wytrzymałości jest LG V20.

Test podzielony jest na trzy etapy – rysowanie, podpalanie oraz wyginanie. W kwestii zarysowań użytkowników interesuje oczywiście jak zachowuje się pod tym względem ekran. Można przyznać, że urządzenie zdało test i klucze nie są w stanie zarysować szkła, którym pokryty jest wyświetlacz, a raczej wyświetlacze. Niestety plastik zastosowany na górze i na dole może być potencjalnie łatwy do zarysowania.

Inaczej sprawa wygląda jednak z tylną częścią obudowy, która wykonana jest z metalu. Mimo, że jest on wytrzymały to jest mało odporny na ścieranie przez inne przedmioty. Skaner linii papilarnych mimo zarysowań nadal działał.

W teście podpalania ekranu, powraca on do swojej pierwotnej formy po około 6 sekundach. Podczas wyginania tylny panel oraz bateria wyskakują z urządzenia. Telefon nadal działa, ale nie da się go złożyć.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

0

Comments

0 comments