Trio iPhone 7 na zdjęciach z jednym małym „ale”

iphone7_7pro_1807_2Nowe zdjęcie nowej generacji iPhone’ów w składzie: iPhone 7, iPhone 7 Plus oraz iPhone 7 Pro pojawiło się dziś w sieci. Według tego przecieku tylko ten ostatni będzie miał podwójną konfigurację tylnego aparatu oraz Smart Connector. Jeśli okaże się to prawdą będzie on najdroższym z całej trójki.

Dawne plotki mówiły o tym, że we wrześniu mogą pojawić się aż trzy modele, jednak ostatnie przecieki zdjęć wskazywały, że zobaczymy dwa modele, w tym jeden, 5.5-calowy z podwójnym aparatem. Najnowsze zdjęcie pokazuje trzy modele obok siebie, gdzie wszystkie wyglądają zgodnie z wcześniejszymi przeciekami, czyli z powiększonymi obiektywami aparatu oraz brakiem poziomych fug antenowych.iphone7_7pro_1807

Jednak nie wszystko mi tu pasuje i wielu osobom umknął jeden drobny szczegół. Pod napisem „iPhone” na dole każdego z urządzeń mamy literkę „S”, która znajduje się wyłącznie w modelach iPhone 5S i 6S, a tegoroczny ma przecież nazywać się iPhone 7. Wygląda na to, że jest to marna kopia, wykonana podstawie wszystkich dotychczasowych plotek.

Nie ulega jednak wątpliwości, że ogólna bryła duetu/trio iPhone 7 powinna wyglądać podobnie.

Źródło: NWE

Wpis został zobaczony od 16.01.2023 już 337 razy.