Tylko 5,5-calowy Apple iPhone 7 z systemem podwójnego aparatu

iphone-dual-cameraCo chwilę pojawiają się sprzeczne informacje o systemie podwójnego aparatu w kolejnej generacji iPhone’ów. We wrześniu spodziewamy się prezentacji dwóch modeli – iPhone 7 oraz 7 Plus. Najnowsze doniesienia mówią o tym, że tylko większy smartfon będzie posiadał konfigurację dwóch aparatów.

Analityk KGI Securities Ming-Chi Kuo, którego prognozy bardzo często się sprawdzają już po raz kolejny wspomina o serii iPhone 7. Ponownie potwierdza również, że to tylko większe urządzenie będzie miało dwa obiektywy tylnego aparatu. Według jego analizy ogólna bryła iPhone 7 i 7 Plus nie zmieni wyglądu w porównaniu do obecnej generacji. Oba będą miały odpowiednio wyświetlacze o wymiarach 4,7 cala i 5,5 cala.

Kuo wspomina również, że system podwójnego aparatu nie zrobi na nas początkowego wrażenia, jednak nie wiadomo o co tak naprawdę chodzi. Nie wiemy co Apple rozumie przez Dual Camera System i czy w ogóle zastosuje go w nowej generacji swoich smartfonów.

Również w obecnym iPhone 6s Plus aparat posiada dodatkową funkcję OIS (Optical Image Stabilization) względem mniejszego brata, który jej nie posiada. Podobnie jest w przypadki iPhone 6 i 6 Plus.

Źródło: MacRumors

Wpis został zobaczony od 21.12.2023 już 812 razy.