UberHELIKOPTER już jutro w Polsce. Cena przelotu to tylko 20 złotych

AKTUALIZACJA: Wydarzenie zostało przeniesione na 22-24 sierpnia, ale patrząc na obecne warunki atmosferyczne możemy spodziewać się kolejnej zmiany terminu lub całkowitego odwołania akcji. Możliwość skorzystania z tej usługi nadal będzie dostępna w 7 miastach.

W ubiegłym roku pisałem, że UBER wprowadza na amerykański rynek dość ekstrawagancją usługę, a mianowicie były to przeloty helikopterem w największych miastach. Teraz wydaje się to mniej głupi i nierealny pomysł na rozwój swoich usług, ponieważ przeloty helikopterem będą możliwe również w Polsce.

UberHELIKOPTER startuje jutro i początkowa cena to 20 złotych za 15 minutowy lot. Rzecz jasna, usługa ma być dostępna w 7 miastach, w których obecnie funkcjonuje Uber, a więc w Warszawie, Krakowie, Trójmieście, Poznaniu, Wrocławiu, Łodzi oraz Katowicach. Testowe loty odbędą się jutro w godzinach od 8:00 do 11:00 oraz 13:00 do 16:00, ale także w 27 lipca, UberHELIKOPTER będzie działać w niektórych miastach. Jak nietrudno się domyślić jest niestety jednorazowa akcja, a przynajmniej w takiej cenie.

https://www.youtube.com/watch?v=2w3B3zy8TXY

W aplikacji wystarczy w odpowiednim dniu wybrać na dolnym pasku helikopter i zamówić usługę z naszego miejsca położenia do celu, którym jest lotnisko. UberHELIKOPTER jest płatny z góry. Oczywiście jest też ograniczona liczba uczestników i tylko 10 osób z każdego miasta będzie mogło przemieścić się helikopterem, wraz z osobą towarzyszącą. Istnieją też limity wagi i obaj pasażerowie nie mogą ważyć więcej niż 210 kg. Jeśli warunki atmosferyczne nie pozwolą na bezpieczne latanie, Uber może odwołać lub zmienić termin całej akcji.

Jest to już kolejna reklama dla Ubera w naszym kraju, gdzie wcześniej kierowcy rozwozili choinki, czy też pączki. Pamiętajmy, że w Warszawie funkcjonuje też UberEATS i możemy zamówić dowolne jedzenie, które dotrze do nas za drobną opłatą.

News został wyświetlony od 27.09.2023 już 658 razy.