Wcięcie to pomysł na Galaxy S10? Tak mogłoby to wyglądać

Wcięcie to dość drażliwy temat. Jedni są jego zwolennikami, a drudzy szydzą z niego na każdym roku. Nawet Samsung był w tej kwestii uszczypliwy wobec Apple i iPhone X. Jednak jak pokazuje czas, producenci smartfonów z Androidem decydują się na wdrożenie wycięcia do swoich nowych urządzeń. Od wczoraj oficjalnie wiemy też, że Android będzie wspierał ten rodzaj konstrukcji ekranu.

Niby Galaxy S9 pojawił się już prawie dwa tygodnie temu, ale tylko przez kilka dni był gorącym temat, a już teraz nie mówi się o nim zbyt wiele. Jednak zmieni się to w momencie, kiedy pierwsze jednostki zaczną trafiać w ręce klientów. My przyjrzyjmy się jednak jak wyglądałyby Galaxy S9 i Galaxy S9+ z wcięciem na ekranie. Być może jest to pomysł na przyszłe generacje, ale Samsung raczej nigdy tego nie wdroży, po tym jak wyśmiało ekran iPhone X, który notabene produkuje.

Jednak Samsung już nieraz udowadniał, że najpierw coś krytykuje, a później samemu podąża za modą, ponieważ tego chcą klienci, a to może tylko zwiększyć popyt.

Rendery stworzył projektant Martin Hajek, a więc dobrze znany nam z wcześniejszych ciekawych prac. Przedstawiały one głównie przyszłe produkty Apple i były nieraz całkiem trafne.

Apple już w przyszłym roku zrezygnuje z wcięcia?

News został zobaczony od 19.12.2023 już 836 razy.