Wszystkie warianty kolorystyczne iPhone 8 z czarnym frontem

Analityk Ming-Chi Kuo z KGI Securites opublikował notatkę tuż przed konferencją Apple, która odbędzie się 12 września. Zawarł w niej informacje o czujnikach 3D w iPhone 8, jego wariantach kolorystycznych oraz kilku innych rzeczach.

Kuo mówi, że wcięcie na ekranie iPhone 8 będzie zawierało czujnik zbliżeniowy, czujnik światła otoczenia, kamerę przednią, nadajnik światła i odbiornik światła. Nowością oczywiście będą te dwa ostatnie. Ustrukturyzowany nadajnik światła składa się z 6 różnych modułów z częściami od 10 różnych producentów. Składają się na to – aktywne urządzenie do wyrównywania, filtr, płytka poziomu optycznego, dyfrakcyjny element optyczny, VCSEL i płytka epitaksjalna. Strukturalny odbiornik światła składa się z czterech elementów pochodzących od 6 różnych producentów: soczewki IR, filtru, CIS i czujnika obrazu CMOS 1.4MP.

Aby wszystkie czujniki oraz wcięcie odróżniało się mniej od reszty ekranu, wszystkie przednie panele będą w kolorze czarnym. Dotyczy to wszystkich wariantów kolorystycznych iPhone 8.

Źródło: 9to5Mac

News został wyświetlony od 28.11.2023 już 900 razy.