Xiaomi MI Mix nie jest jednak tak „bezramkowy” jak przedstawiają to zdjęcia promocyjne

xiaomi-mimixNa wczorajszej prezentacji Xiaomi zaprezentowało dwa nowe smartfony – Xiaomi Mi Mix oraz Mi Note 2. Zdecydowanie to pierwszy z nich wzbudził większe emocje i zainteresowanie, a to głównie za sprawą ekranu, który zajmuje 91.3 % powierzchni urządzenia.

Podczas, gdy Xiaomi mówi, że jest to „edgeless display”, to w rzeczywistości ekran ma krawędzie, ponieważ byłoby to niemożliwe, aby ich nie miał. Co więcej w rzeczywistości krawędzie są grubsze niż na zdjęciach promocyjnych, które mogliśmy wczoraj zobaczyć w sieci. Okazuje się, że prawdziwe urządzenie nie będzie, aż tak atrakcyjne jak początkowo się wydawało. Jest to trochę nie w porządku, ze strony Xiaomi, które chce zakłamać rzeczywistość i poniekąd wprowadzić w błąd klientów. Wystarczy tylko spojrzeć na rendery z wczorajszej konferencji oraz zdjęcia Mi Mix w środowisku naturalnym.

Xiaomi Mi Mix prawdopodobnie zostanie wydany tylko w Chinach i trafi na sklepowe półki już 4 listopada. Cena podstawowej wersji to trochę ponad 2000 złotych, a za wersję Pro z 6 GB RAM trzeba będzie dopłacić około 300 zł. Więcej o tym urządzeniu możecie przeczytać w tym miejscu.

Źródło: Xiaomi, CNMO, ePrice, PCPop, PhoneArena

News został wyświetlony od 15.06.2023 już 831 razy.