Zamawiaj jedzenie z Pyszne.pl

845" height="459" />

Pyszne.pl to portal dzięki, któremu możemy zamówić jedzenie z wielu restauracji w naszej okolicy nie wychodząc z domu. Posiłki zamówimy za pomocą strony internetowej lub specjalnie przygotowanej aplikacji mobilnej, którą znajdziemy w Google Play. Niestety jest ona dostępna wyłącznie na Androida, użytkownicy iPhone’ów czy smartfonów z Windowsem muszą się obejść smakiem.

Za pomocą aplikacji możemy dokonać zamówienia już w drodze do domu. Znajdziemy tu ogromną ilość restauracji, również tych najpopularniejszych jak Da Grasso, Gruby Benek czy Amrit Kebab. Wybierać możemy spośród wielu kuchni świata polska-w-rankingu-predkosci-i-zasiegu-lte/" title="Jak wypada Polska w rankingu prędkości i zasięgu LTE" style="text-decoration: underline">jak polska, chińska, włoska lub amerykańska. Przed dokonaniem zakupu musimy podać dokładny adres dostawy lub skorzystać z lokalizacji GPS, aby określić aktualne położenie.

Zapłaty za zamówienie dokonamy w bezpieczny sposób, a do wyboru jest kilka metod, które przypasują każdemu(PayU, karta kredytowa, PayPal, Sofort lub gotówka przy odbiorze). Za każde złożone zamówienie otrzymamy także punkty lojalnościowe, aby móc skorzystać w późniejszym terminie z oferowanych zniżek.

System oceniania pozwala na weryfikacje nieznanych nam lokali. Użytkownicy społeczności Pyszne.pl wystawiają oceny pod względem jakości posiłków oraz oceniają czas realizacji.

Przy płatnościach bezgotówkowych mamy częstą okazję skorzystać z kuponów rabatowych.

Pobierz:

Artykuł został zobaczony od 26.06.2023 już 599 razy.