Zdjęcia Samsunga Galaxy S9+, które budzą wątpliwości

Pod koniec lutego nastąpi długo oczekiwana premiera Samsunga Galaxy S9 i Galaxy S9+. Do tej pory mieliśmy już kilka przecieków na temat obu urządzeń i można powiedzieć, że wiemy już prawie wszystko, poza drobnymi szczegółami. W przeciekach nie pojawiały się zdjęcia prawdziwych urządzeń, ale przez następne tygodnie powinniśmy mieć ich wysyp. Oficjalnie oba flagowce zadebiutują 26 lutego na targach MWC w Barcelonie.

Tym razem do sieci trafiły zdjęcia większego modelu, Galaxy S9+. Skąd wiemy, że to zdjęcia tego modelu? Dlatego, że według wszystkich doniesień będzie on miał podwójny główny aparat ustawiony pionowo. Pod nim znajdzie się czytnik linii papilarnych, a więc zostaje on przesunięty z boku, gdzie można było go zauważyć w ubiegłorocznych telefonach Samsunga.

Nie pasuje mi jednak w tych zdjęciach przód, ponieważ ramki są zbyt duże. Wygląda jakby to zdjęcie zostało spreparowane. Z kolei tył wygląda całkiem przyzwoicie i może przedstawiać atrapę przygotowaną na podstawie wcześniejszych plotek.

Źródło: Weibo

Artykuł został zobaczony od 11.11.2023 już 806 razy.