Znamy polskie ceny Galaxy S9 i Galaxy S9+. Rusza przedsprzedaż

Dosłownie kilkadziesiąt minut temu zakończyła się oficjalna prezentacja duetu Galaxy S9 i Galaxy S9+. Najważniejszą nieodkrytą do czasu premiery niewiadomą była cena obu flagowców. Znamy już polskie ceny i szczerze powiedziawszy patrząc na obecny rynek nie są one straszne.

Może i ceny nie są straszne, ale też nie mogło być inaczej, bo poza nowym chipsetem Exynos 8910 i aparatem ze zmienną aperturą (od f/1.5 do f/2.4) nie ma tu nic nadzwyczajnego, ale przyzwyczailiśmy się do tego. Od kilku lat już wieje nudą na rynku smarfonów i nie wiadomo, czy i kiedy możemy doczekać się radykalnych zmian.

Tak więc oba flagowce dostępne są w kolorach Coral Blue, Midnight Black oraz Lillac Purple. Mniejszy, a więc Galaxy S9 kosztuje na starcie 3599 złotych, a większy Galaxy S9+ 3999 złotych. Daje to zbliżone ceny do pozostałych flagowców, które ukazały się w ostatnim czasie i nie są tak wysokie jak straszyły nas głosy z wielu źródeł.

Przedsprzedaż już ruszyła, a wysyłka urządzeń nastąpi 8 marca. Nowe telefony Samsunga dostępne są w większości sklepów w Polsce. Wszystkie szczegóły możecie poznać na tej stronie.

News został zobaczony od 16.12.2023 już 331 razy.