Masowa produkcja iPhone 8 podobno już ruszyła

Wiele mówiło się w ostatnim czasie o tym, że Apple, a właściwie dostawcy mają problemy z produkcją nadchodzącego iPhone 8. Miało to oczywiście też wpłynąć na opóźnienie w jego debiucie. Zazwyczaj nowe iPhone’y prezentowane są na początku września, a kilka dni później pojawiają się na półkach sklepowych. Wielu analityków przewidywało nawet kilkumiesięczne opóźnienie, ale ostatnio coraz częściej pojawiają się plotki, że wcale tak nie musi być.

Co do opóźnienia nie ma raczej wątpliwości i iPhone 8 może pojawić się trochę później niż iPhone 7S i 7S Plus, ale prezentacja ma odbyć tego samego dnia. Według najnowszego przecieku od @OnLeaks masowa produkcja urządzenia już się rozpoczęła. W ubiegłym tygodniu mieliśmy informacje o testowej produkcji wszystkich trzech modeli.

Oznacza to, że iPhone 8 jest na dobrej drodze do wydania we wrześniu. Masowa produkcja oznacza to, że będziemy mieć do czynienia ze zwiększoną ilością przecieków, które będą pojawiać się, aż do premiery.

Right on time! As expected, #iPhone8 mass production just started what means first genuine components should therefore start leaking soon… pic.twitter.com/Ogp27VR09e

— Steve H. (@OnLeaks) 3 sierpnia 2017

Wpis został zobaczony od 22.11.2023 już 736 razy.