10 lat Skype! Już wkrótce grupowe wideo rozmowy na urządzeniach mobilnych

skype-10 Trudno uwierzyć, że to już 10 lat od pierwszego uruchomienia Skype. Swego czasu był to najpopularniejszy komunikator świata. Nadal cieszy się uznaniem wśród wielu użytkowników, głównie na komputerach. Na urządzeniach mobilnych sprawa ma się zupełnie odwrotnie, Skype nie jest aż tak chętnie i często użytkowana. Jednak Microsoft cały czas stara się rozwijać aplikację dla trzech wiodących systemów Androida, iOS oraz własnego Windowsa.

Z okazji dziesiątej rocznicy posiadacze aplikacji Skype na swoim smartfonie czy tablecie będą mogli przeprowadzać i brać udział w wideo konferencjach. Firma ogłosiła, że funkcja ta pojawi się na trzech wspomnianych systemach mobilnych w przeciągu najbliższych tygodni. Opcja ta jest już od dawna dostępna w programach przeznaczonych na komputery Mac i PC.

Jeżeli jednak nie chcesz czekać do wydania oficjalnej aktualizacji, która wprowadza nową możliwość możesz zapisać się na stronie Skype, aby ją przetestować. Wystarczy podać swój e-mail, Skype ID, kraj, system operacyjny oraz to czy będziemy korzystać z tabletu lub smartfonu.

Przeczytaj także: Aplikacja Microsoft Apps do do wyszukiwania aplikacji Microsoft na…Androida" style="text-decoration: underline">wyszukiwania aplikacji Microsoft na…Androida

Po rejestracji otrzymamy komunikat o poprawnym wypełnieniu formularza oraz informacja, że otrzymamy wkrótce specjalną wiadomość e-mail.

Strona do rejestracji w programie testowym.

Artykuł został wyświetlony od 07.11.2023 już 570 razy.