Najfajniejsze gadżety dla fanów Star Wars

starwars_logo Jak każdy z nas zapewne zauważył trwa ogólnoświatowy szał na punkcie Star Wars w związku z premierą najnowszej części. W tym wpisie przedstawię wam kilka fajnych gadżetów, które mogą spodobać się fanom Gwiezdnych Wojen. Oczywiście wszystkie są bezpośrednio lub pośrednio związane z tematyką urządzeń mobilnych. Niestety nie wiem jak z dostępnością każdego z nich w naszym kraju. Jeżeli wiesz gdzie można dostać w Polsce jakiś z gadżetów bądź z wysyłką do Polski daj znać w komentarzu.

Głośnik iHome Star Wars Bluetooth

iHome stworzył serię głośników Bluetooth, które kształtem przypominają znane statki z Gwiezdnych Wojen – TIE Fighter, Sokół Milenium, Gwiazda Śmierci czy Star Destroyer. Głośnik zapewnia także efekty świetlne. Jego koszt to ok. 40 $.

ihome_starwars

Ładowarka samochodowa USB Darth Vader Świetnie wyglądająca ładowarka z jednym portem USB, którą znajdziemy za 20 dolarów w Amazonie. usb_lordvader Ładowarka samochodowa R2-D2

Kolejna ładowarka samochodowa tylko razem posiadająca więcej portów USB oraz światełko. Również dostępna na Amazonie.

r2d2_usb

Sphero BB-8 Jest to najciekawsza z zabawek związanych z Gwiezdnymi Wojnami w tym zestawieniu(subiektywna opinia). Sphero BB-8 jest droidem, który możemy sterować smartfonem z Androidem lub iOS. Można nim oczywiście sterować, a nawet z nim rozmawiać oraz wyświetlać holograficzny obraz na ekranie. Jedynym zmartwieniem może być zasięg. Znajdziemy go w Amazonie za ok. 150 dolarów.

Artykuł został zobaczony od 07.11.2023 już 565 razy.