20 zł do wykorzystania w Żabce lub Freshmarkecie za dodanie karty w Android Pay

Obecnie dostępna jest znakomita promocja dla użytkowników systemu Android, którzy nigdy wcześniej nie korzystali z płatności Android Pay. W łatwy sposób można zgarnąć bon o wartości 20 zł do wykorzystania w sieci sklepów Żabka lub Freshmarket. Warunki uczestnictwa są bardzo proste i przejrzyste. Wystarczy tylko zainstalować na swoim urządzeniu aplikację Android Pay, dodać kartę płatności i wpisać kod promocyjny. Udział mogą wziąć również obecni użytkownicy Android Pay pod pewnymi warunkami.

Przede wszystkim udział wezmą osoby, które nigdy nie wykonały transakcji (do 12 lipca 2017 roku) żadnej transakcji w Android Pay. Osoby, które już kiedykolwiek tego dokonały muszą otrzymać zaproszenie od organizatora w formie powiadomienia z aplikacji Android Pay lub wiadomość e-mail.

Przy dodawaniu karty w aplikacji należy podać kod ANDROID20 w odpowiednim polu lub wybrać z menu opcję “Wpisz kod promocyjny”. Do wykorzystania jest aż 25000 sztuk, ale jeśli promocja odbije się szerokim echem wśród posiadaczy smartfonów, może bardzo szybko okazać się, że jest już za późno.

Pytanie więc jak wykorzystać 20 zł, które otrzymaliśmy za darmo?

Przed zapłatą musimy poinformować obsługę sklepu Żabka lub Freshmarket i otworzyć w aplikacji Android Pay stronę z kartą podarunkową i jej kodem kreskowym, aby kasjer mógł go zeskanować. Jeśli nasze zakupy będą kosztować więcej niż wspomniane 20 złotych, różnicę możemy pokryć gotówką lub tradycyjnie kartą debetową lub kredytową. Bon jest ważny aż do 5 października 2017 roku. (cały regulamin promocji)

Co więcej do tego celu możemy użyć jednej karty, a więc mając kilka urządzeń z Androidem i dostępną aplikacją Android Pay, można skorzystać z promocji wielokrotnie. Prawdopodobnie jeden bon jest przydzielany dla jego konta Google, a więc można też podpiąć wiele kont po kolei na jedno urządzenie.

https://www.youtube.com/watch?v=Y_KXcYn_eRE https://www.youtube.com/watch?v=dkXiKd_ykPQ W tym miejscu przeczytacie więcej o Android Pay i jego działaniu w Polsce.

Źródło: ZarabiajNaBankach

Artykuł został zobaczony od 30.11.2023 już 569 razy.