76 złotych iPhone’ów X na reelekcję Putina i poparcie 76%

Sam w sobie iPhone X jest już drogim urządzeniem, ale oczywiście są też firmy, które specjalizują się w personalizacji smartfonów, aby podnieść jego cenę i przede wszystkim prestiż. Jedną z nich jest rosyjski Caviar, która ma w swojej stajni wiele urządzeń z luksusowymi dodatkami w postaci meteorytów, kamieni oraz metali szlachetnych.

Najnowszym tworem jest jednak telefon nazwany iPhone X Putin Golden Age. Celebruje oczywiście zwycięstwo Władimira Putina w ostatnich wyborach z zeszłego tygodnia, gdzie uzyskał poparcie 76 % głosujących obywateli.

Przerobiony został cały tył iPhone’a X, który w tej wersji wykonany jest ze złota. Zamiast logo Apple, zobaczymy tam twarz Władimira Putina. Nieco niżej znajduje się herb Federacji Rosyjskiej oraz Kreml. Na samym dole znajduje się cytat: „Jesteśmy gotowi na najjaśniejszą przyszłość, a dostaniemy się tam.”

Caviar zastosowało 24-karatowe złoto, które zastąpiło też standardową ramę i przyciski. Wyprodukowano tylko 76 jednostek i ma to oczywiście związek z wynikiem procentowym jaki uzyskał Putin, a każda ma swój numer seryjny.

„Telefon jest symbolem triumfu i jedności Rosjan jako jednej drużyny.” – Caviar

Wersja 64 GB kosztuje 269 000 rubli, a więc 16 000 złotych. Natomiast za wariant 256 GB trzeba zapłacić 284 000 rubli, czyli 16 800 zł. Dostawa jest bezpłatna.

Źródło: phone.ru/caviar-iphone-x/putin-golden-age/">Caviar, GSMArena

Artykuł został wyświetlony od 03.07.2023 już 194 razy.