Aplikacja KFC z funkcją „Pomiń kolejkę”, która ułatwi składanie zamówień

„Skip The Line” to nowe rozwiązanie, które zostanie wdrożone w sieci restauracji szybkiej obsługi KFC już wkrótce w naszym kraju. Jest to pionierski system zamówień za pomocą aplikacji na naszym rynku. Jak sama nazwa wskazuje, pozwala to uniknąć kolejek w wybranym lokalu i z wyprzedzeniem złożyć zamówienie, zanim dotrzemy na miejsce. Testy zamawiania poprzez aplikację KFC i odbiór na miejscu odbywają się aktualnie we Wrocławiu oraz w Szczecinie.

Aplikacja umożliwi wybranie ulubionych pozycji z menu, zamówienie ich oraz dokonanie płatności online. Najlepsze jest jednak to, że będziemy mogli wybrać godzinę, o której chcemy się zgłosić po swój posiłek. Po złożeniu zamówienia, użytkownik otrzymywać będzie na bieżąco komunikaty o postępie, a o możliwości odbioru zostanie poinformowanym SMS-em. Dla korzystających ze Skip The Line będą przygotowywane codziennie specjalne oferty.

Nowa funkcja aplikacji to pierwsza taka usługa na naszym rynku. Zadowolenie Gości to dla nas priorytet, dlatego uważnie obserwujemy ich potrzeby, śledzimy trendy i tworzymy innowacyjne rozwiązania. Cyfrowa transformacja dzieje się na naszych oczach i jesteśmy jej częścią. Skip The Line jest nowością w polskiej branży restauracyjnej i idealnie wpisuje się w coraz szybszy tryb życia i wszechobecność smartfonów – mówi Maciej Jędrychowski, KFC Digital Manager.

Krótko po ogólnopolskim wdrożeniu funkcji, KFC umożliwi również zapłatę kartą przy odbiorze zamówienia. Obecnie trwające testy zakończą się latem, kiedy Skip The Line trafi do wszystkich restauracji, których jest obecnie niecałe 170. System jest teraz udoskonalany i niedługo trafi do aplikacji w Google Play oraz App Store.

Wpis został wyświetlony od 15.02.2024 już 716 razy.